Plus pro hokej
Sponzor_ZS_Uvoz
ZŠ Úvoz
www.zsuvoz.cz

Projekt "Teorie ledního hokeje"

Vážení rodiče, hráči HC Kometa Úvoz,


v rámci projektu „Plus pro hokej“, který běží v našem klubu druhým rokem a na základě pozitivních zkušeností s cvičením na balančních míčích (BOSU), bychom Vám rádi představili další novinku na podporu rozvoje mladých hráčů ledního hokeje v našem klubu. Opět něco „ Plus pro hokej“.

 

V poslední době se neustále hovoří o špatné výkonnosti hráčů ledního hokeje v České republice, diskutuje se, jak nám světová špička na mezinárodní scéně v mládežnických kategoriích pořád utíká. Trenéři se intenzivně zamýšlí nad vylepšením tréninkového procesu. V jedné části výuky hráčů máme, třeba od skandinávských hokejových velmocí (Švédsko, Finsko) veliké rezervy. Je to „teorie ledního hokeje“. Teorií se ve výuce mladých hokejistů vůbec nezaobíráme. Proces učení je omezen pouze na led a tělocvičnu. Proto jsme se rozhodli ve spolupráci ze  ZŠ Úvoz, dát našim mladým hráčům, jako jedni z prvních opět něco navíc.

 


Od 1.2.2011 bude v prostorách ZŠ Úvoz probíhat teoretická příprava. Poznatky následně aplikovány do tréninku na ledě a utkáních.

 

 

Teorie

 

 

Věříme, že teoretická příprava zlepší tréninkový proces týmů HC Kometa Úvoz a budeme příkladem dalším klubům v České republice.

 

www.kometauvoz.cz

Oldřich Kališ Hlavní trenér ST HC Kometa Úvoz o.s.
Mgr. Miloš Doležal Ředitel ZŠ Úvoz
Lukáš Roupec Předseda HC Kometa Úvoz o.s.
Sponzor_MOMO_Sushi
MOMO Sushi
www.momosushi.cz

Sponzor_HollGurt_Hollandia
HollGurt Hollandia
www.hollgurt.cz

Sponzor_GARRY_Group
GARRY Group
www.garry.cz

Sponzor_MT_MONT_s_r_o_
MT-MONT s.r.o.
Tygrik
© 2009 - 2019  Plus pro hokejwww.plusprohokej.czJste 64665 návštěvník.