Plus pro hokej
Sponzor_ZS_Uvoz
ZŠ Úvoz
www.zsuvoz.cz

Úvodem
Úvodem

Vážení rodiče a sportovní přátelé,

Počátkem letošní sezóny Vám s velkou chutí v HC Kometa Úvoz představujeme projekt „plus pro hokej“.
Ptáte se proč?
Lední hokej patří k  nejnáročnějším sportům  na světě, který se neustále vyvíjí, zrychluje a  klade vyšší nároky na pohybový aparát dětí. Výchova hráčů ledního hokeje vyžaduje širokou škálu tréninkových postupů a metod. Jednou z mnoha metod rozvoje pohybových schopností je posílení tzv. CORE=Jádra.
Právě projektem „plus pro hokej“ chceme udělat pro kluky v HC Kometa Úvoz kromě tréninků na ledě a v tělocvičně, také něco navíc ve sportovním rozvoji.
Nejenom něco navíc  pro rozvoj sportovních výkonů, ale také něco navíc ve zdravějším  rozvoji mladých hokejistů. Jak jsem úvodem naznačil je hokej velice náročný sport. Mladí hráči jsou odmalička vystavování nepřirozenému pohybu na které není lidské tělo od přírody anatomicky stavěno a právě to vede k řadě svalových disbalancí. Posílením hlubokých břišních a zádových svalů (core) pomůžeme dětem vyrovnávat zmíněné svalové disbalance a zajistit tak zdravější rozvoj. Hluboké břišní a zádové svalstvo má příznivý vliv na fyziologickou rovnováhu a symetrii, což má za následek správné držení těla.
HC Kometa Úvoz budeme provádět cvičení na balančních míčích (BOSSU) pod odborným dohledem zkušené cvičitelky.


Přesně tímhle směrem se projektem plus pro hokejHC Kometa Úvoz chceme
ubírat. Bojovat proti přehnanému důrazu na výsledky v raných kategoriích, a nabízet opravdu něco navíc pro naše mladé hráče. Do budoucna chceme dále rozšiřovat působnost v projektu plus pro hokej a dávat talentovaným hráčům ledního hokeje  vždy něco na víc.

Sponzor_MOMO_Sushi
MOMO Sushi
www.momosushi.cz

Sponzor_HollGurt_Hollandia
HollGurt Hollandia
www.hollgurt.cz

Sponzor_GARRY_Group
GARRY Group
www.garry.cz

Sponzor_MT_MONT_s_r_o_
MT-MONT s.r.o.
Tygrik
© 2009 - 2019  Plus pro hokejwww.plusprohokej.czJste 64664 návštěvník.